

от 16 730 ₴
Міцне двоярусне дерев'яне ліжко Засоня Мікс Меблі з колекції Уют з драбинкою і захисним бортиком допоможе заощадити простір, звільнивши місце для ігор. Каркас виконаний з натурального масиву дерева сосна. Захисний бортик убезпечить сон ваших дітей, а вдень послужить як диван - варто лише покласти більше подушок. Меблі виготовлені з натуральної деревини, що говорить про довговічність та надійність виробу. Основою під матрац служать ламелі.
Ліжко Засоня від виробника Мікс Меблі - відмінне доповнення інтер'єру дитячої. Ідеально підійде для малогабаритних приміщень.
Ортопедичний матрац купується окремо, його розмір відповідає розміру спального місця ліжка.
Габаритні розміри:
Спальне місце 80х190 см, 90х200 см
Матеріал: натуральне дерево (масив сосни)
Колір: білий
Комплектується 2-ма шухлядами за окрему плату
Розмір ящика для білизни:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | двухъярусная кровать |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дно кроватки | деревянные ламели |
| Количество спальных мест | 2 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Пол | Унисекс |
| Размер спального места | 80х190 |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Розміри спального місця | 80 см х 190 см |
| Комплектация | |
| Выкатной стол | Нет |
| Защитный бортик | Да |
| Лестница-комод | Нет |
| Матрас | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Стандартная лестница | Да |
| Стеллаж для книг и игрушек | Нет |
| Стол | Нет |
| Ступеньки | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Общая высота детской кровати | 170 см |