
7 750 ₴
Ліжко Соня Мікс Меблі з колекції Уют зроблене з урахуванням ергономічних параметрів, необхідних для здорового сну дитини та виключно з натуральних та безпечних матеріалів. Каркас виготовлений із натурального дерева - масиву сосни.
Захисний борт - дуже зручне і корисне доповнення, яке не дасть дитині впасти з ліжка під час сну. Вдень на ліжку біля планки можна розташувати подушки і перепочити як на дивані. Простота та лаконічність форм ідеально поєднається з елементами сучасних та класичних інтер'єрів. Щоб забезпечити природнє положення хребта під час відпочинку, ліжко оснащене спеціальними ламелями, що забезпечують відмінний ортопедичний ефект.
Ортопедичний матрац купується окремо, його розмір відповідає розміру спального місця ліжка.
Габаритні розміри:
Спальне місце 80х190 см
Матеріал: натуральне дерево (масив сосни)
Колір: вільха
Комплектується 2-ма шухлядами за окрему плату
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размер спального места | 80х190 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Ольха |
| Цвет (оттенок) мебели | Ольха |
| Розміри спального місця | 80 см х 190 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 70 см |
| Длина кровати | 198 см |
| Ширина кровати | 86 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | натуральное дерево, Сосна |
| Изножье кровати | Сосна, натуральное дерево |
| Каркас кровати | натуральное дерево, Сосна |
| Ножки | Сосна, натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |