


11 310 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ "BED ROOM 3" КОРПУС БІЛИЙ+ЛАВАНДА VIORINA-DEKO
Ліжко-горище з нішею під стіл, крісло чи крісло-грушу - це чудовий варіант для стильного та функціонального організації простору в дитячій кімнаті. Його основною особливістю є наявність просторової ніші під спальним місцем, яка може бути використана для різних потреб. В цю нішу можна зручно розмістити стіл, крісло або крісло-грушу, створюючи зону для навчання, роботи або відпочинку. Це дозволяє оптимально використовувати простір під ліжком і забезпечує більше можливостей для організації кімнати.
Ліжко горище "Bed Room 3" Білий+Лаванда виготовлене з міцного ЛДСП товщиною 16 мм, що забезпечує стійкість і довговічність конструкції. Спальне місце розміром 80х190 см забезпечить комфортний сон вашої дитини.
Збоку ліжка горища знаходиться шафа з відкритими поличками та штангою для вішалок. Це дозволяє зручно організувати зберігання речей і забезпечити порядок в кімнаті.
Ліжко горище "Bed Room 3" Білий-Лаванда - це практичний та стильний варіант, який дозволить ефективно використовувати простір у дитячій кімнаті, створюючи затишну та функціональну обстановку для вашої дитини.
Матеріал фасадів:
Матеріал корпусу:
Основа під матрац:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | стандартный набор |
| Количество предметов | 1 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Шкаф пенал | 1 шт |
| Книжный стеллаж | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Столешница стола | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 1940 мм |
| Ширина кровати | 840 мм |
| Высота кровати | 1690 мм |
| Длина спального места | 1940 мм |
| Ширина спального места | 840 мм |
| Комплектация кровати | |
| Матрас | Нет |
| Дополнительные характеристики детского комплекта | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет мебели | Білий/Лаванда |