

4 875 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ "BED ROOM 3" КОРПУС БІЛИЙ+ЛАВАНДА VIORINA-DEKO
Ліжко односпальне Bed Room 3 Білий+Лаванда Viorina-Deko надійне, функціональне та стильне. Прекрасне рішення для Вашої кімнати. Воно функціональне, практичне. Комфорт у використанні меблів досягається за рахунок мобільності, легкості і універсальності конструкції. Для виготовлення даних меблів використовується ЛДСП класу «Е1» товщиною 16 мм. Облицювання здійснюється кромкою ПВХ товщиною 0,6 мм.
Характеристики:
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір:
Тип:
Виробник:
Максимальне навантаження на спальне місце 120 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 90х190 |
| Цвет (оттенок) мебели | Лаванда |
| Цвет | Белый |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 90х190 |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Высота спального места | 65 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 193.6 см |
| Ширина кровати | 95 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 65 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |