

4 875 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ "BED ROOM 3" КОРПУС БІЛИЙ+ЛАВАНДА VIORINA-DEKO
Стіл письмовий BED ROOM №3 – новинка від виробника Viorina-Deko, який можна придбати як самостійний предмет меблів для дитячої чи робочого кабінету. Крім того, ви можете доповнити ним ліжко-горище BED ROOM №3, щоб скласти гармонійний комплект для кімнати підлітка, забезпечивши комфортне місце для сну, навчання та зберігання речей.
Конструкція столу передбачає три висувні шухляди на телескопічних напрямних, у яких зручно зберігати канцелярське приладдя, зошити або документи. Параметри стільниці дозволять зручно розкласти книги з зошитами під час виконання домашнього завдання, а також поставити ноутбук для роботи або навчання.
Стіл виготовляється з ЛДСП виробника Swisspan by Sorbes, безпечного та надійного матеріалу, який має високі експлуатаційні показники та збереже початковий зовнішній вигляд довгий час. Для безпечного використання торці кімнати та гострі кути захищені кромкою завтовшки 0,6 мм
Габаритні розміри столу
Розміри стільниці
Матеріал виготовлення
Колір :
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Вид стола по своему назначению | письменный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Наличие надстройки | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Комплектация | |
| Выдвижная полка для клавиатуры | Нет |
| Колесики | Нет |
| Подставка под системный блок | не предусмотрена |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 770 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Длина | 1280 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 770 мм |
| Глубина столешницы | 550 мм |
| Длина столешницы | 1280 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Опоры | ДСП |
| Тумба в комплекте | Нет |