

7 480 ₴
Ліжко Венера з колекції Елегант Мікс Меблі це сучасне дерев’яне ліжко, виготовлене з масиву вільхи. Ліжко гарно підходить до більшості інтер'єрів та підкреслить вишуканість стилю Вашої спальні. Масивна деревина надає ліжку розкоші, а хвилеподібний дизайн узголів'я та узніжжя підкреслює індивідуальні особливості дизайну.
Ліжко може стати відмінним варіантом для спальних, гостьових кімнат, а також готельного бізнесу. Основа під матрац ламелі.
Ортопедичний матрац купується окремо, його розмір відповідає розміру спального місця ліжка.
Габаритні розміри:
Спальне місце 90х 200 см
Матеріал: натуральне дерево вільха
Колір: темний горіх

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 90х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Коричневый |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех темный |
| Розміри спального місця | 90 см х 200 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 75 см |
| Длина кровати | 212 см |
| Ширина кровати | 99 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | натуральное дерево, Ольха |
| Изножье кровати | натуральное дерево, Ольха |
| Каркас кровати | Ольха, натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |