

870 ₴
Табурет кухонний Ромео від виробника Мікс Меблі може бути чудовим доповненням до кухонного стола будь-якої стилістики або як елемент кухонного гарнітуру Ромео. Індивідуальною особливістю табурета є вигнута форма ніжок, що надають йому елегантного дизайну та стійкості.
Каркас та ніжки табурету Ромео виготовлено з натурального дерева ясена, сидіння оббите замшею "Aya Sesame" модного світло-сірого кольору.
Легкий, компактний табурет, що займає небагато місця стане ідеальним доповненням до стола чи гарнітура Вашої кухні.
Габаритні розміри:
Матеріал виготовлення:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Обивочный материал | Искусственная замша |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | табурет |
| Тип опор | Ножки |
| Тип основания | Ножки |
| Форма сиденья | квадратная |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 410 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основной обивочный материал | искусственная замша |