


4 498 ₴
Компактний нерозкладний обідній стіл Смарт Мікс Меблі для кухні або вітальні прямокутної форми - відмінний варіант для економії простору. Каркас столу та вигнуті стійкі ніжки виконані з натурального дерева бук, а стільниця - з фарбованого МДФ. Такий стіл ідеально підходить для малогабаритних кухонь.
Стіл обідній Смарт підійде багатьом нашим клієнтам за своїми габаритами, якостю і доступній вартістю. Стіл повністю вироблено з натурального дерева - бук. Стіл виглядає дуже компактно і водночас красиво і стильно.
Поєднання стола Смарт з стільцями Кросс Смарт такого ж кольору створить гармонійну кухонну стилістику.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Бирюзовый |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 1000 мм |
| Ширина стола | 600 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |
| Столешница | МДФ крашеный |