
2 760 ₴
Виконаний у стилі модерн кухонний стілець Кросс з колекції Смарт від відомого українського постачальника меблів Мікс Меблі наче переносить нас у далеку Італію епохи Відродження. Витонченість ліній, геометричний малюнок, ніби наповнений таємним змістом символів, чудово відбивають дух італійського Ренесансу. Елегантну композицію довершує міцний дерев'яний каркас із натурального бука та м'яка оббивка сидіння з тканини Cuba-06, CMT.
Висока спинка стільця Кросс Смарт разом із м'якою оббивкою сидіння забезпечує максимальну комфортність використання. Такий стілець стане чудовим та практичним доповненням будь-якого інтер'єру.
Поєднання кухонного стола Смарт зі стільцями Кросс Смарт створить дивовижний гармонійний тандем на Вашій кухні.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет каркаса | Белый |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1000 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | натуральное дерево |