
3 065 ₴
Обідній стілець Моніка твердий з колекції Смарт від відомого українського постачальника меблів Мікс Меблі підійде як для комплектації дерев'яних столів, так і столів з інших видів матеріалів. Для виробництва стільця Моніка використано масив дерева Бук. Сидіння із закругленими кутами виконане з фарбованої МДФ. Стійкі прямі ніжки.
Комфортабельність стільця досягається за рахунок наявності високої спинки, виконаної не прямою, а з легким округленням. Спинку стільця декоровано вертикальними планками, що сягають від спинки до основ ніжок стільця. Це надає стільцю Моніка елегантного видовженого дизайну, що підкреслить витонченість інтер'єру Вашої кухні чи вітальні. На таку спинку буде зручно спертися людині будь-якого зросту.
Поєднання стільців Моніка з кухонним столом Смарт створить гармонійний кухонний гарнітур.
Габаритні розміри:
Каркас: білий (натуральне дерево, бук).
Сидіння: білий (МДФ фарбоване).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет каркаса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1050 мм |
| Глубина | 460 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | МДФ крашеный |
| Спинка | натуральное дерево |