
1 508 ₴
Табурет квадратний барний з колекції Смарт від відомого українського виробника меблів Мікс Меблі - відмінне доповнення інтер'єру кухні, їдальні, бара. Це зручна і практична модель з м'яким комфортним сидінням, що оббите шкірзамінником. Масив бука володіє високою щільністю, і необмеженим терміном експлуатації. Вся продукція фабрики сертифікована, випробувана на показники міцності і споживчі властивості. Табурет досить компактний, тому він вільно впишеться в інтер'єр невеликих кухонь. Щоб було зручно на нього сідати, у нижній частині ніжок розташовується рамка, що з'єднує між собою всі 4 ніжки. Конструкція розширюється донизу, тим самим гарантуючи стійкість табурету.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Барный табурет |
| Тип мебели | барный стул |
| Тип опор | Ножки |
| Тип основания | Ножки |
| Форма сиденья | квадратная |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех |
| Цвет обивки | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 800 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Сиденье | натуральное дерево |