
702 ₴
Табурет кухонний з точеними ніжками від виробника Мікс Меблі - відмінне доповнення інтер'єру Вашої кухні. Це зручна і практична модель, яка не займає багато місця, але водночас має елегантний дизайн за рахунок цікаво різблених ніжок. Масив бука, з якого виготовлено табурет володіє високою щільністю, і необмеженим терміном експлуатації. Вся продукція фабрики сертифікована, випробувана на показники міцності і споживчі властивості.
Габаритні розміри:
Матеріал: Масив, Бук
Колір: горіх
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Особенности | Твердое сиденье |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | табурет |
| Тип опор | Ножки |
| Тип основания | Ножки |
| Форма сиденья | квадратная |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 450 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Сиденье | натуральное дерево |