

1 124,50 ₴
Класичний табурет Смарт Мікс Меблі чудово поєднуються з трохи вигнутими ніжками, такий виріб нікого не залишить байдужим. Найкращий естетичний ефект, який має табурет Смарт досягається шляхом використання у виготовленні натурального текстурного дерева, який наповнює кухню особливим затишком та теплом, створюючи справжню домашню атмосферу.
Табурети Смарт чудово виглядатимуть з будь-яким сучасним стилем: хай-тек, модерн, техно, мінімілізм і т.д., так що Ви сміливо можете купувати табурети незалежно від того, в якому стилі оформлений інтер'єр вашої кухні. Табурет Смарт фабрики Мікс Меблі відмінний варіант кухонних меблів з натурального дерева. Цей вироб безсумнівно, зробить інтер'єр вашої кухні більш привабливим, а проведення часу комфортним і зручним. Матеріали,з якого виготовлено табурет є натуральні, екологічні та зносостійкі.
Габаритні розміри:
Матеріал виготовлення: масив дерева, вільха
Колір: білий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Особенности | Твердое сиденье |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | табурет |
| Тип опор | Ножки |
| Тип основания | Ножки |
| Форма сиденья | квадратная |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 450 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Сиденье | натуральное дерево |