

2 190 ₴
Вішак-плечики для одягу Енігма Мікс Меблі - це надзвичайна потрібна річ у Вашому домі, що дозволить акуратно розмістити ваш одяг і зберегти при цьому його напрасований вигляд. Дерев'яна конструкція з масиву ясена, з якого виготовлено вішак Енігма характеризується міцністю і надійністю в експлуатації. Модель укомплектована плечиками для верхнього одягу, джемперів чи піджаків та перекладинами для брюк, штанів або спідниць. Низ вішака обладнано полицею для взуття.
Вішалки-плечики Енігма стануть корисними для інтер'єру готелів, так само знайдуть своє місце і в домашньому інтер'єрі вітальні, спальні чи передпокою.
Кольорова гамма плечиків Енігма представлена в трьох тонах: білий, горіх, темний горіх, що дозволить підібати вішак відповідно до дизайну та забарвлення меблів у кімнаті.
Габаритні розміри:
Матеріал: масив ясена
Колір: білий, горіх, горіх темний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Напольная |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Орех темный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1100 мм |
| Глубина | 340 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики | |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Разборная конструкция | Нет |
| Комплектация | |
| Полка для головных уборов | 1 шт |
| Полка для обуви | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Орех, Орех темный |