

3 090 ₴
Підлоговий вішак Спліт з колекції Корисні дрібнички вид Мікс Меблі - це, насамперед, функціональний елемент та оригінальний предмет декору. Дана модель відмінно підійде для готелів та готелів, але і в домашньому інтер'єрі їй знайдеться місце. На верхній частині ви легко зможете розмістити сорочку, піджак, куртку та інший верхній одяг. На нижній планці можна розмістити взуття.
Підлоговий вішак виготовляється з масиву вільхи. Ніжки на 4-х коліщатках, завдяки чому ви зможете без проблем переміщати вішак по кімнаті. Незвичайний дизайн вішака Спліт гарантовано прикрасить інтер'єр, чи готельний номер, чи вашу квартиру.
Габаритні розміри:
Матеріал: масив, вільха
Колір: венге
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Переносная, Напольная |
| Тип опор | Колесики |
| Цвет | Венге |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2 кг |
| Высота | 1430 мм |
| Глубина | 490 мм |
| Ширина | 1070 мм |
| Комплектация | |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Полка для обуви | 2 шт |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Разборная конструкция | Нет |