




3 090 ₴
Стілець Лорд Мікс Меблі з колекції Ультра з натурального дерева з м'якою оббивкою та вигнутими ніжками - обідній стілець, який поєднує в собі чудовий дизайн, відмінну якість матеріалів та приголомшливий комфорт. Корпус виробу виконаний з натурального дерева - масиву клена. Сидіння та спинка оббиті зносостійкою тканиною NEW Вавілон 66, СМТ. Досить широкі та міцні ніжки надають виробу стійкість.
Вишуканий вигин, вигнуті різьблені ніжки, тканинна оббивка спинки та сидіння - все це характеризує стілець Лорд як чудовий, витончений та розкішний елемент інтер'єру.
Стілець Лорд від виробника Мікс Меблі - це елегантна модель, виконана в класичному стилі, яка буде мати гарний вигляд на вашій кухні або у вітальні. Дана модель відмінно підійде до дерев'яного обіднього столу в будь-якому стилі. Особливою перевагою цього стільця є його висока спинка.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет каркаса | Белый |
| Цвет обивки | Темно-серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 950 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | фанера |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |