
2 522 ₴
Стілець Сімпл Мікс Меблі з колекції Ультра з натурального дерева з м'якою оббивкою сидіння та спинки - обідній стілець, який поєднує в собі чудовий дизайн, відмінну якість матеріалів та приголомшливий комфорт. Корпус виробу виконаний із натурального дерева - масиву клена. Сидіння та спинка оббиті тканиною New Vavilon 66, СМТ. Елегантна конструкція прикрасить сучасну вітальню або домашню їдальню, стане центральним елементом інтер'єру.
Стілець Сімпл із серії Ультра від виробника Мікс Меблі - це елегантна модель, виконана в класичному стилі, яка матиме гарний вигляд на вашій кухні або в їдальні. Дана модель відмінно підійде до дерев'яного обіднього столу в будь-якому стилі. Особливою перевагою цього стільця є його висока спинка. Не можна не враховувати те, що стілець крім елегантного зовнішнього вигляду ще й дуже зручний. Досить широкі та міцні ніжки надають виробу стійкість.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет каркаса | Белый |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 950 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | фанера |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |