
2 652 ₴
Обідній стілець без підлокітників Рондо Мікс Меблі з колекції Лофт виготовлений із масиву ясена у сучасному стилі. Оснащений зручною спинкою та стійкими ніжками, розміщеними під кутом. Гарний і комфортний елемент меблів буде довгі роки не втрачати первісної краси за рахунок якісного виконання.
Оригінальний зовнішній вигляд данної моделі забезпечує поєднання двох кольорів дерева.
Габаритні розміри:
Матеріал: Масив ясена + МДФ фарбований
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех |
| Цвет каркаса | Орех, Дуб натуральный |
| Цвет обивки | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 820 мм |
| Глубина | 465 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | фанера |