








от 11 401 ₴
Комод в спальню з натуральної деревини буку Теса Естелла
Комод Тесса характеризується рівними лініями, прямими кутами і строгим силуетом. Він ідеально підійде до таких ліжок, як Афіна, Рената або Титан.
Комод Тесса виготовлений з натурального буку, з використанням високоякісної фурнітури ― телескопічних направляючих, які забезпечують плавність і безшумність відкриття шухляд. Комод спроектований таким чином, що всі деталі і кріплення заховані всередині, завдяки чому поліпшується зовнішній вигляд виробу і створюється міцна і надійна конструкція.
Місткі ящики дозволять Вам розмістити велику кількість речей.
Три слова, якими можна описати комод Тесса, ― це місткість, естетичність і міцність. Він стане справжньою прикрасою Вашої спальні!
![]() |
![]() |
Переваги комода Теса:
― Високоякісний і практичний комод Вега з натурального дерева.
― Три висувних ящика на якісних, телескопічних направляючих.
― Оригінальний дизайн.
― Комод виконаний з високоміцного, натурального дерева Бука.
![]() |
- Салон-магазин Lux-mebli.net ― офіційний представник фабрики Естелла. - Найбільший склад готових ліжок. - Більше 300 ліжок в наявності. - Безкоштовна доставка по Україні. - Тільки в магазині Lux-mebli.net офіційна гарантія 24 месяца. |
| Доступні кольори | Ціна |
|---|---|
| Білий колір | + 25 % до вартості |
| 101-темний горіх | Бесплатно |
| 102-бук натуральний | На жаль через використання різних товщин дерев'яних матеріалів, практично неможливо підібрати їх усі в один колір, відтінки окремих деталей можуть бути абсолютно різними, від червонуватого до жовтувато-світлого. |
| 103-горіх світлий | Безкоштовно |
| 104-махонь | Безкоштовно |
| 105-вільха | Безкоштовно |
| 106-венге | Безкоштовно |

Доплата за 107 колір для всіх моделей +50%
Переваги ліжка:
1. Натуральні матеріали.
2. Український виробник.
3. Висока якість
4. Оригінальний дизайн.
6. Велика кількість відгуків про комод Теса.
Якщо вам складно зробити вибір, ви можете приїхати до нас в салон і подивитися зразки кольорів в живу.
ПРОПОНУЄМО ДОПОВНИТИ ВАШУ СПАЛЬНЮ МАТРАЦОМ, КОМОДОМ ТА ТУМБОЧКАМИ:
МАТРАЦИ |
КОМОДИ |
![]() |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эстелла |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Ольха светлая, Орех темный, Орех светлый, Каштан, Венге, Красное дерево, Белый, Бук натуральный |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 80 см |
| Глубина комода | 53 см |
| Ширина комода | 85 см |
| Материал изготовления комода | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Столешница | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Да |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | ЩИТ БУКА |