







7 087 ₴
Тумба “Тренд” від сучасного українського меблевого виробника Арбор Древ вважається унікальною, сучасною, дуже компактною моделью, виконаною з натурального соснового або букового матеріалу, яке покрите гіпоалергенним лаком італійського виробника. Каркас шухляди ламіноване ДСП
Соснові та букові вироби з цих матеріалів протягом довгих років будуть тішити своїм виглядом та технічним станом. Тумба “Тренд” ідеально буде підходити в більшість сучасних інтер’єрів житлових чи офісних приміщень, який бездоганно доповнить, Ваш дизайн.
На вибір надані 8 варіантів кольору та саму тумбу “Тренд” від виробника Арбор Древ можна придбати за доступною недорогою ціною.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри тумби:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арбор Древ |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 48 см |
| Глубина тумбы | 35 см |
| Высота тумбы | 39 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Материал | |
| Порода дерева | Сосна |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Белый |