







4 794 ₴
Дзеркало “Модерн” від сучасного українського меблевого виробника Арбор Древ вважається унікальним, дуже фантастичною моделью, виконаною з натурального соснового або букового матеріалу, яке покрите гіпоалергенним лаком італійського виробника.
Дзеркало “Модерн” є класичним інструментом для створення відчуття більшого, який буде завжди прикрашати інтер’єр будь-якого офісного приміщення чи домашню оселю, адже декоративний виріб допоможе візуально розширити простір кімнат та освітлення зробивши загальне враження більш динамічне та фантастичним.
На вибір надані 8 варіантів кольору.
Матеріал виготовлення:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арбор Древ |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | ДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Длина | 920 мм |
| Толщина | 4 мм |
| Материал | |
| Порода дерева | Сосна |