







16 260 ₴
Комод “Олівія” від сучасного українського меблевого виробника Арбор Древ вважається унікальною, сучасною, дуже компактною моделью, виконаною з натурального соснового або букового матеріалу, покритим гіпоалергенним лаком італійського виробника. Каркас шухляди ламіноване ДСП
Соснові та букові вироби з цих матеріалів протягом довгих років будуть тішити своїм виглядом та технічним станом. Комод “Олівія” ідеально буде підходити в більшість сучасних інтер’єрів житлових чи офісних приміщень, який бездоганно доповнить, Ваш дизайн.
На вибір надані 8 варіантів кольорів
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Производитель | Арбор Древ |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 105 см |
| Глубина комода | 45 см |
| Высота комода | 75 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Оснащение направляющих доводчиками | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Белый |
| Материал | |
| Порода дерева | Сосна |