

5 623 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ АЛЕКСА СВІТ МЕБЛІВ
Комод 6Ш у вітальню, спальню з ДСП Алекса німфея альба/індастріал Світ Меблів
Комод 6Ш Алекса фабрики Світ меблів - це габаритний комод, що містить шість висувних ящиків на направляючих повного висування. Виготовлений комод з міцного ДСП, фасади в кольорі німфея альба з поєднанням корпусу в кольорі індастіал надають сучасного стильного дизайну.
Комод 6Ш є одним з елементів модульної системи Алекса, що відрізняється максимальною лаконічністю та простотою з дотриманням рівних, геометрично правильних форм. Поєднує стильний дизайн та практичність в експлуатації та створить затишну атмосферу у Вашому домі.
Характеристики:
Матеріал: ДСП
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 6 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Серый |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Світ Меблів |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 70 см |
| Глубина комода | 45 см |
| Высота комода | 120.5 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | ДСП |