








11 238 ₴
Дитяче ліжко Дует складається з двох односпальних ліжок, які можна поставити одне на одне для економії місця, а при потребі розкласти і отримати два спальні місця.
Виготовлене з натурального щита: сосни або буку.
Сосновий та буковий щит- зносостійкий матеріал, і завдяки цій властивості широко використовуються в меблевій індустрії. Вироби з цих матеріалів протягом довгих років будуть радувати Вас своїм зовнішнім виглядом і технічним станом. Ми дбаємо про Ваше здоров’я, і для цього ми покриваємо свої вироби лише гіпоалергенним лаком італійського виробництва.
Дитяче ліжко Дует від Aрбор Древ гармонійно впишеться в будь яку дитячу кімнату і наповнить сон вашої дитини теплом і затишком.
На вибір надані 8 варіантів кольору забарвлення дерева.
Ліжко виготовляється у розмірі:
На вибір надані 8 варіантів кольорів та різні варіанти кольору оббивки
Розміри:
Висота стійки від голови :
Висота стійки від ніг :
Покриття:
Основа під матрац:
Колір
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арбор Древ |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Нет |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 80х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех |
| Цвет | Ольха |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 90х200 |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 213 см |
| Ширина кровати | 89 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Изголовье кровати | ДСП |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Розмір ліжка | 80 х 200 |
| Тип дерева | Сосна |