

9 202 ₴
Прихожа Силует 1 Світ Меблів поєднує в собі витонченість форм і високу якість матеріалів. Ви можете вибрати три різних комплектації передпокоїв даної серії. Прихожа Силует 1 Світ Меблів - невелика прихожа, яка має у своєму складі: одностулкову шафу, полицю з відкидними дверцятами і дзеркалом, відкриту нішу, два висувні ящики, два ящики з секцією для взуття, вішалку з гачками для одягу і ще одну полицю для головних уборів.
Матеріал:
Колір: німфея альба
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная |
| Количество предметов | 8 |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Світ Меблів |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1300 мм |
| Глубина | 470 мм |
| Высота | 2085 мм |