



1 354 ₴
Підвісна приліжкова тумба Кіра з поличкою та висувною шухлядою від українського виробника Світ меблів. Попелястий корпус та фасад виготовлений з лакованого ДСП. Універсальний дизайн дозволяє вписатися в багато інтер'єрів, а ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання. Ця модель ідеально підходить практично до будь-якого сучасного інтер'єру.
Технічні характеристики:
Корпус ДСП: Попелястий, лак / Сосна водевіль
Фасади ДСП: Попелястий, лак / Сосна водевіль.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Покрытие | Лак |
| Состояние | Новое |
| Тип тумбы | прямая |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 25 см |
| Глубина тумбы | 41 см |
| Ширина тумбы | 55 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Мир мебели |