

826 ₴
Підвісна приліжкова тумба Міла з полицею та висувною шухлядою від українського виробника Світ меблів. Попелястий корпус та фасад виготовлений з ламінованого ДСП у кольорі дуб сонома. Універсальний дизайн дозволяє вписатися в багато інтер'єрів, а ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання. Ця модель ідеально підходить практично до будь-якого сучасного інтер'єру.
Технічні характеристики:
Корпус ДСП: Дуб сонома / Білий.
Фасади ДСП: Дуб сонома / Білий.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Лак |
| Цвет | Белый |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 45 см |
| Глубина тумбы | 27.5 см |
| Высота тумбы | 30 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Мир мебели |