

1 183 ₴
Підвісна приліжкова тумба Яся з полицею та висувною шухлядою від Вітчизняного виробника "Світ меблів". Корпус виготовлений з ламінованого ДСП у кольорі вінтаж марське дерево, фасад - з ламінованого МДФ в тон корпусу. Стільниця тумби зроблена із загартованого скла.
Дизайн цієї тумбочки унікальний і універсальний який підійде до любого стилю вашої оселі. Легкість у прибиранні є великим плюсом.
Габаритні розміри тумби:
Матеріал виготовлення тумби:
Корпус ДСП: Морське дерево вінтаж.
Фасад ДСП: Морське дерево вінтаж.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Покрытие | Лак |
| Состояние | Новое |
| Тип тумбы | прямая |
| Цвет | морське дерево вінтаж |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 24.5 см |
| Глубина тумбы | 30 см |
| Ширина тумбы | 45 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Мир мебели |