

4 392 ₴
Стіл обідній Діл Неман має міцну, довговічну конструкцію, тому може використовуватися не лише в кухні, вітальні чи столовій, але також в кафе, ресторанах чи офісах. Міцна констукція стола Діл забезпечується за рахунок ніжок, що виготовленні з металевого кута, пофарбованого в чорний колір. Стіл має прямокутну стільницю, виготовлений з ламінованої ДСП 16 мм, габарити стола дозволяють комфортно розмістити за ним 4-6 осіб.
Ви можете обрати для себе індивідуально стильне поєднання кольорів стола Діл відповідно до Ваших побажань та інтер'єру. Наприклад, "Бетон" у поєднанні з чорною опорою ідеально впишеться у стилі хай-тек чи лофт, а "Дуб крафт золотий" чудово виглядатиме у стилі модерн або класичному стилі, "Дуб крафт білий"+ чорні опори надасть стильного акценту в інтер'єрі. Оберіть для себе ідеальне поєднання!
Матеріал:
Габаритні розміри:
Можливі варіанти виготовлення стола у кольорі: бетон, дуб крафт білий, дуб крафт золотий.
Колір ніжок: чорний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Нет |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Цвет | Дуб крафт белый |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб Крафт Белый |
| Тип опор | Ножки |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Комплектация стола | |
| Колесики | Нет |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1280 мм |
| Ширина стола | 680 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ножки | металл |
| Регулировки столика | |
| Регулировка высоты столика | Нет |
| Регулировка размера столешницы | Нет |