





4 930 ₴
Стіл обідній Моно Неман - це стіл для кухні, вітальні чи столової квадратної форми з розкладною стільницею, що збільшується у довжину на 400 мм. За таким столом у святкові дні з легкістю можна розмістити 6 осіб, а коли немає потреби стіл складається до компактних розмірів і за ним комфортно розміщуються 4 особи. Стіл виготовлено з ДСП, в якості опори - чотири елегантні круглі ніжки розмір 45х45х730 мм, що розташовані під кутом 90 градусів до стільниці.
Дизайн стола Моно в мінімалістичному стилі, стільниця з заокругленими кутами та витончені ніжки - це все створить елегантну обідню зону на Вашій кухні. А можливість самостійно обрати та скомбінувати кольори, в яких виготовлено стільницю та опори додасть додаткового стильного акценту інтер'єру. Виготовлення стільниці можливе в кольорах білий, бетон, дуб сонома; опор (ніжок) в кольорах венге, білий, лак (кольору вільха).
Матеріал:
Розміри стола у нерозскладеному вигляді:
Розміри стола у розскладеному вигляді:
Можливі варіанти виготовлення стола у кольорі: білий, бетон, дуб сонома.
Можливі варіанти виготовлення опори в кольорі: венге, білий, вільха (лак).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Квадратный |
| Раскладная столешница | Да |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | раздвижной |
| Цвет каркаса | Белый |
| Тип опор | Ножки |
| Форма столешницы | квадратная |
| Комплектация стола | |
| Колесики | Нет |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 880 мм |
| Ширина стола | 880 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1280 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 880 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ДСП |
| Регулировки столика | |
| Регулировка высоты столика | Нет |
| Регулировка размера столешницы | Да |