

3 875 ₴
По особливому цікавий стіл Лотос від українського виробника меблів Неман, що відрізняється своїм ретро-дизайном та ніби походить з 60-х років минулого століття. Стільницю стола, виготовлено з ламінованої ДСП у формі прямокутної тумби на металевих опорах, що не лише забезпечує міцність та надійність конструкції, а також надає столу вишуканого вигляду.
Стіл Лотос оснащено двома висувними ящиками на направляючих повного висування та відкритою полицею посередині, стільниця має комфортні розміри 1000х500мм для зручної роботи та навчання.
Оберіть для себе один з кольорових рішень стола Лотос: стільниця "Біла" з чорними опорами для ніжного дизайну або стільниця "Дуб крафт золотий" з чорними опорами для стилю лофт чи класичного дизайну.
Габаритні розміри:
Матеріали виробу:
Стіл виготовляється з таких декорів:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стола | прямой |
| Назначение | Для ноутбука |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Тип мебели | стол письменный |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1000 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Высота | 750 мм |
| Размеры столешницы | |
| Длина столешницы | 1000 мм |
| Глубина столешницы | 500 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Опоры | металл |
| Комплектация | |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт золотой, Белый |