

3 368 ₴
Стіл Бета від Неман - це письмовий стіл для дитячої кімнати, вітальні чи кабінету, що має кутову констукцію. Каркас столу виготовлено з металу та має п'ять точок опори, що забезпечує стікість конструції, стільницю виготовлено з ламінованої ДСП 16 мм у формі трикутника з прямим кутом, за рахунок чого стіл ідеально вписується в кутку кімнати, але й чудово матиме вигляд біля прямої стіни. Габаритна стільниця, що має однакову довжину та ширину - 900 мм, є зручною для розміщення комп'ютера та робочих матеріалів.
Стіл Бета виготовляється у двох комбінаціях кольорів: стільниця "Дуб крафт золотий" з чорними опорами та "Дуб крафт білий" з чорними опорами. Тому Ви з легкістю можете підібрати для себе ідеальний варіант стола Бета, який стане стильним акцентом дитячої кімнати, вітальні або кабінету, офісу.
Габаритні розміри:
Матеріали виробу:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стола | угловой (эргономичный) |
| Назначение | Для офиса |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Цвет | Дуб крафт золотой |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма столешницы | треугольная |
| Тип мебели | стол письменный |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 900 мм |
| Глубина | 900 мм |
| Высота | 750 мм |
| Размеры столешницы | |
| Длина столешницы | 900 мм |
| Глубина столешницы | 900 мм |
| Высота от пола | 750 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Опоры | металл |
| Комплектация | |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб Крафт Белый, Дуб крафт золотой, Антрацит |