

1 230 ₴
Вішак-плечики для одягу – це надзвичайно потрібна річ у Вашому домі, що дозволить акуратно розмістити ваш одяг та зберегти при цьому його нагладжений вигляд. Масивні і міцні подвійні плічка з поличкою виготовлені з масиву вільхи. Горизонтальні планки призначені для спідниць і штанів, на плічка можна повісити ділові костюми, сукні, верхній одяг. Вішалка-плічки характеризується міцністю та надійністю в експлуатації. Модель укомплектована полицею для взуття.
Вішак-плечики стануть корисними для інтер'єру готелів, так само знайдуть своє місце і в домашньому інтер'єрі вітальні, спальні або передпокої.
Колірна гамма плічок представлена в дев'яти тонах: білий, слонова кістка, яблуня, лак, вільха, венге, горіх еко, темний горіх та антрацит, що дозволить придбати вішалку відповідно до дизайну та фарбування меблів у кімнаті.
Габаритні розміри:
Матеріал: масив вільхи
Колір: білий, слонова кістка, яблуня, лак, вільха, венге, горіх еко, темний горіх та антрацит.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Woody |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Назначение | Для дома |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Напольная |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Ольха |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1020 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Длина | 450 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Комплектация | |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Полка для обуви | 1 шт |
| Штанга для одежды | 3 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики | |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Разборная конструкция | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Горіх еко |