


1 756 ₴
Вішак підлоговий Мелані від українського виробника Woody, в першу чергу, функціональний елемент, а вже потім оригінальний предмет декору. Дана модель відмінно підійде для готелів, їй знайдеться місце і в домашньому інтер'єрі. На верхній частині ви легко зможете розмістити сорочку, піджак, куртку та інший верхній одяг на тремпелях. На нижній поличці можна розмістити взуття.
Вішак підлоговий виготовляється з масиву вільхи. Оригінальний дизайн вішака Мелані гарантовано прикрасить інтер'єр, чи то готельний номер, чи то ваша квартира.
Колірна гама даної моделі представлена в дев'яти тонах: білий, слонова кістка, яблуня, лак, вільха, венге, горіх еко, темний горіх та антрацит, що дозволить придбати вішак відповідно до дизайну та фарбування меблів у кімнаті.
Габаритні розміри:
Матеріал: масив вільхи
Колір: білий, слонова кістка, яблуня, лак, вільха, венге, горіх еко, темний горіх та антрацит.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Woody |
| Страна производитель | Украина |
| Тип вешалки | Напольная |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Ольха |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для дома |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Комплектация | |
| Полка для обуви | 1 шт |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 900 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Высота | 1630 мм |
| Длина | 900 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Горіх еко |