

8 620 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ НОРДІК НЕМАН
Ліжко-тахта Нордік від Неман - це односпальне ліжко в дитячу кімнату чи спальню, виготовлено з високоякісної ламінованої ДСП у кольорі дуб пісочний з білими боковинами. Особливого дизайну ліжку надає передня планка з цікавим чорним візерунком, що підкреслює його стильність.
Ліжко оснащено узголів'ям та узніжжям, а також задньою стінкою, що захищає від таркання до холодної стіни. В якості отопедичної основи слугує щит ДСП, на якому матрац однозначно не буде прогинатися.
Дитяча кімната Нордік від українського виробника меблів Неман - це модульна дитяча кімната у ніжному стилі, виготовлена з високоякісних екологічних матеріалів - ламінованої ДСП. Кімната має особливе біле забарвлення зі вставками в натуральному кольорі дуб пісочний та цікавим принтом у вигляді чорного візерунку, що повторюється на кожному меблевому елементі і надає кімнаті особливої м'якої стилістики. Кімната Нордік однозначно сподобається Вашій дитині, яка полюбить стелаж у формі будиночка, де будуть мешкати її м'які звірята та машинки, а також книжкову шафу, де вона охоче буде складати свої навчальні речі та улюблені книжки, ліжко-тахту, де завжди затишно спати та гратися.
В комплект ліжка матрац не входить, купується окремо, його розмір відповідає розміру спального місця.
Матеріал: Ламінована ДСП
Колір: дуб пісочний/білий
Габаритні розміри:
Розмір спального місця: 90*190 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 90х190 |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Дуб |
| Цвет | Белый |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 90х190 |
| Основание | ДСП |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 193.2 см |
| Ширина кровати | 93.2 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 75 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Изножье кровати | ДСП ламинированная |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |