

5 176 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ НОРДІК НЕМАН
Комод Нордік від Неман - це елемент модульної дитячої кімнати Нордік, оснащений чотирьма місткими ящиками на направляючих повного висування. Каркас комоду виготовлено з якісної ламінованої ДСП, фасади - з МДФ 16 мм, покрита плівкою ПВХ з фотодруком, що гарантує збереження гарного вигляду фасадів без подряпин та потертостей.
Дитяча кімната Нордік від українського виробника меблів Неман - це модульна дитяча кімната у ніжному стилі, виготовлена з високоякісних екологічних матеріалів - ламінованої ДСП. Кімната має особливе біле забарвлення зі вставками в натуральному кольорі дуб пісочний та цікавим принтом у вигляді чорного візерунку, що повторюється на кожному меблевому елементі і надає кімнаті особливої м'якої стилістики. Кімната Нордік однозначно сподобається Вашій дитині, яка полюбить стелаж у формі будиночка, де будуть мешкати її м'які звірята та машинки, а також книжкову шафу, де вона охоче буде складати свої навчальні речі та улюблені книжки, ліжко-тахту, де завжди затишно спати та гратися.
Габаритні розміри комоду:
Колір: дуб пісочний/білий
Матеріал:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Дуб песочный |
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ пленочный |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 106 см |
| Глубина комода | 40 см |
| Высота комода | 84.1 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |