

3 162 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ НОРДІК НЕМАН
Стелаж Нордік від Неман - це елемент модульної дитячої кімнати Нордік від українського виробника меблів Неман, виготовлений з високоякісної ламінованої ДСП. Стелаж має дуже цікавий дизайн, що однозначно стане улюбленим меблевим елементом Вашої дитини, адже він має форму будиночка з відкритими полицями-поверхами. У такому будиночку дитина граючись охоче буде складами свої іграшки та речі.
Дитяча кімната Нордік від українського виробника меблів Неман - це модульна дитяча кімната у ніжному стилі, виготовлена з високоякісних екологічних матеріалів - ламінованої ДСП. Кімната має особливе біле забарвлення зі вставками в натуральному кольорі дуб пісочний та цікавим принтом у вигляді чорного візерунку, що повторюється на кожному меблевому елементі і надає кімнаті особливої м'якої стилістики. Кімната Нордік однозначно сподобається Вашій дитині, яка полюбить стелаж у формі будиночка, де будуть мешкати її м'які звірята та машинки, а також книжкову шафу, де вона охоче буде складати свої навчальні речі та улюблені книжки, ліжко-тахту, де завжди затишно спати та гратися.
Габаритні розміри стелажа:
Колір: дуб пісочний/білий
Матеріал: ЛДСП
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество внешних полок | 4 шт |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стеллаж |
| Форма стеллажа | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Форма шкафа | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Высота стеллажа | 1461 мм |
| Глубина стеллажа | 435 мм |
| Ширина стеллажа | 885 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип опор | Ножки |