



6 605 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ НОРДІК НЕМАН
Шафа книжкова Нордік - є одним з елементів модульної дитячої системи Нордік від українського виробника Неман. Шафа містить три відкриті полиці та чотири полиці за дверима. Виготовлено шафу з ламінованої ДСП, фасади з високоякісного плівочного МДФ 16 мм. Шафа Нордік має стильний декор на одному з фасадів у вигляді чорного візерунку на білому фоні, що надає меблям сучасного стилю.
Дитяча кімната Нордік від українського виробника меблів Неман - це модульна дитяча кімната у ніжному стилі, виготовлена з високоякісних екологічних матеріалів - ламінованої ДСП. Кімната має особливе біле забарвлення зі вставками в натуральному кольорі дуб пісочний та цікавим принтом у вигляді чорного візерунку, що повторюється на кожному меблевому елементі і надає кімнаті особливої м'якої стилістики. Кімната Нордік однозначно сподобається Вашій дитині, яка полюбить стелаж у формі будиночка, де будуть мешкати її м'які звірята та машинки, а також книжкову шафу, де вона охоче буде складати свої навчальні речі та улюблені книжки, ліжко-тахту, де завжди затишно спати та гратися.
Матеріал виготовлення:
Колір: дуб пісочний/білий
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | книжный шкаф |
| Количество внешних полок | 3 шт |
| Количество внутренних полок | 4 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры книжного шкафа | |
| Ширина шкафа | 1058 мм |
| Глубина шкафа | 435 мм |
| Высота шкафа | 2135 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ пленочный |
| Дополнительные характеристики | |
| Антресоль | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |