




502 ₴
Практичний, компактний та зручний табурет виготовлений з міцної породи дерева бук, стане невід’ємним вашим помічником не залежно від того де ви знаходитесь, дома чи на природі.
Безперечною перевагою складаних стільців являється їх компактність. Табуретки із масиву бука стануть вдалим доповненням інтер’єру заміського будинку, дачі або літнього майданчика, кафе, ресторану, готельного комплексу на пікніку, рибалці. Елегантний бук - міцний та довговічний матеріал, візуально освіжає простір його енергетика тепла та м΄яка, що забезпечує незмінну популярність меблів із цього сорту дерева на ринку товарів для дому.
Такі вироби можна використовувати як усередині приміщення, так і на свіжому повітрі. Всі вироби просочені льняною олією, яка є природнім антисептиком. Складна конструкція виробів дозволить заощадити вільний простір в приміщенні або взяти його із собою на природу- табурет легко поміщається в багажник легкового авто.
Ніжний натуральний колір сподобається шанувальникам таких дизайнерських стилів, як еко-стиль або кантрі.
Характеристики:
Матеріал виготовлення: масив бука
Покриття: просочення на основі льняної олії
Колір: натуральний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tart |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Особенности | Складной |
| Поворотный механизм | Нет |
| Подножка | Да |
| Покрытие | Масло |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Тип мебели | табурет |
| Тип опор | Ножки |
| Тип основания | Ножки |
| Форма сиденья | квадратная |
| Цвет | Натуральный |
| Цвет (оттенок) мебели | Бук натуральный, Натуральное дерево |
| Цвет каркаса | Натуральный, Бук натуральный |
| Штабелируемый | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.5 кг |
| Высота | 450 мм |
| Высота сиденья стула | 450 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основной обивочный материал | без обивки |
| Сиденье | натуральное дерево |