



1 865 ₴
Легкий прямокутний столик TART L з масиву бука стане вашим надійним помічником. Природний вигляд та неповторна текстура поверхні. Основною перевагою столу є його мобільність та функціональність.
Елегантний бук - міцний та довговічний матеріал, візуально освіжає простір його енергетика тепла та м΄яка, що забезпечує незмінну популярність меблів із цього сорту дерева на ринку товарів для дому.
Такі вироби можна використовувати як усередині приміщення, так і на свіжому повітрі. Всі вироби просочені льняною олією, яка є природнім антисептиком. Складна конструкція виробу дозволить заощадити вільний простір в приміщенні або взяти його із собою на природу - стіл легко поміщається в багажник легкового авто.
Ніжний натуральний колір сподобається шанувальникам таких дизайнерських стилів, як еко-стиль або кантрі.
Характеристики:
Матеріал виготовлення: масив бука
Покриття: просочення на основі льняної олії
Колір: натуральний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tart |
| Страна производитель | Украина |
| Возможность регулировки опор по высоте | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса (опор) | Натуральное дерево |
| Материал столешницы | Натуральное дерево |
| Отверстие в столешнице для зонта | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 14.5 кг |
| Высота | 760 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Размеры стола в сложенном виде | |
| Высота в сложенном виде | 980 мм |
| Глубина в сложенном виде | 50 мм |
| Ширина в сложенном виде | 720 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Бук натуральный |