

4 913 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ НОРДІК НЕМАН
Стіл письмовий Нордік Неман - це елемент модульної дитячої системи Нордік. Стіл виготовлено з якісної ламінованої ДСП в білому кольорі, оснащено трьома ящиками, де зручно зберігати навчальні матеріали та приладдя, а також відкритою полицею. Особливості столу надає сучасний дизайн з родзинкою, адже фасади висувних ящиків мають різний декор, що поєднується між собою та надає столу стильного вигляду.
Дитяча кімната Нордік від українського виробника меблів Неман - це модульна дитяча кімната у ніжному стилі, виготовлена з високоякісних екологічних матеріалів - ламінованої ДСП. Кімната має особливе біле забарвлення зі вставками в натуральному кольорі дуб пісочний та цікавим принтом у вигляді чорного візерунку, що повторюється на кожному меблевому елементі і надає кімнаті особливої м'якої стилістики. Кімната Нордік однозначно сподобається Вашій дитині, яка полюбить стелаж у формі будиночка, де будуть мешкати її м'які звірята та машинки, а також книжкову шафу, де вона охоче буде складати свої навчальні речі та улюблені книжки, ліжко-тахту, де завжди затишно спати та гратися.
Габарити стола:
Матеріали виробу: ЛДСП
Колір: дуб пісочний/білий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стола | прямой |
| Тумба в комплекте | стационарная |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Тип мебели | стол письменный |
| Регулировка высоты | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1300 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Высота | 766 мм |
| Размеры столешницы | |
| Длина столешницы | 1300 мм |
| Глубина столешницы | 600 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Комплектация | |
| Полка-надстройка под монитор | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |