


9 966 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ НОРДІК НЕМАН
Шафа Нордік від Неман - це елемент модульної дитячої системи Нордік від українського виробника Неман. Шафу оснащено двома відділеннями, один з яких містить чотири полиці, друге відділення містить штангу для одягу та полицю для головних уборів. Шафу виготовлено з ЛДСП у білому кольорі, один з фасадів декоровано чорним стильним візерунком на білому фоні, що надає шафі родзинки. Фасади шафи виготовлено з високоякісної МДФ.
Дитяча кімната Нордік від українського виробника меблів Неман - це модульна дитяча кімната у ніжному стилі, виготовлена з високоякісних екологічних матеріалів - ламінованої ДСП. Кімната має особливе біле забарвлення зі вставками в натуральному кольорі дуб пісочний та цікавим принтом у вигляді чорного візерунку, що повторюється на кожному меблевому елементі і надає кімнаті особливої м'якої стилістики. Кімната Нордік однозначно сподобається Вашій дитині, яка полюбить стелаж у формі будиночка, де будуть мешкати її м'які звірята та машинки, а також книжкову шафу, де вона охоче буде складати свої навчальні речі та улюблені книжки, ліжко-тахту, де завжди затишно спати та гратися.
Габарити шафи:
Матеріали виробу: ЛДСП/МДФ
Колір: дуб пісочний/білий
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 1058 мм |
| Высота | 2115 мм |
| Производитель | Неман |
| Глубина | 515 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 1058 мм |
| Глубина шкафа | 515 мм |
| Высота шкафа | 2115 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Полки для белья | 5 |
| Пользовательские характеристики | |
| Сфера использования | Для дома |