
3 532 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ВІРДЖИНІЯ
Комод малий Вірджинія від українського виробника меблів Неман - це елемент модульної спальні Вірджинія Неман. Класичний дизайн комоду, що містить три ящики на направляючих повного висування, виготовлено з якісної ламінованої ДСП в кольорі дуб пісочний. Оригінальної родзинки комоду надає забарвлення одиного з фасадів ящика, що виготовлено в контрасному білому кольорі.
Модульна спальня Вірджинія від українського виробника меблів Неман - це стильне рішення для Вашої спальні у натуральних кольорах дуб пісочний та білий. Спальня у світлих відтінках завжди створює більше простору, більше стильності, більше свіжого подиху та витонченості. Спальню виготовлено з екологічно чистих та безпечних матеріалів. Максимально вдало продуманий кожний елемент спального гарнітуру Вірджинія, до складу якого входять ліжко, приліжкова тумба, комод великий, шафа та комод малий створює розкішний спальний комплект, де завжди приємно відпочивати та проводити вільний час у спокої та гармонії.
Габарити комоду:
Матеріали виробу: ЛДСП
Колір виробу: дуб пісочний/білий
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Цоколь |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Дуб песочный |
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 90 см |
| Глубина комода | 44 см |
| Высота комода | 80 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |