

12 228 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ВІРДЖИНІЯ
Розпашна шафа чотиридверна Вірджинія від української меблевої фабрики Неман у стилі модерн прекрасно доповнить Ваш інтер'єр вітальні, спальні або передпокою. Шафа з хорошими, місткими габаритами, в ній чудово можна розмістити всі речі як на поличках, так і на вішаках. У центральній секції розташована металева штанга для розташування вішалок. У бічних відділах - місткі полиці для речей. Шафу виготовлено з ЛДСП в кольорі дуб пісочний з поєднанням вставок на фасадах та збоків у білому кольорі, що виглядає контрасно, але дуже стильно.
Шафа Вірджинія - це один з елементів модульної спальні Вірджинія Неман. Модульна спальня Вірджинія від українського виробника меблів Неман - це стильне рішення для Вашої спальні у натуральних кольорах дуб пісочний та білий. Спальня у світлих відтінках завжди створює більше простору, більше стильності, більше свіжого подиху та витонченості. Спальню виготовлено з екологічно чистих та безпечних матеріалів. Максимально вдало продуманий кожний елемент спального гарнітуру Вірджинія, до складу якого входять ліжко, приліжкова тумба, комод великий, шафа та комод малий створює розкішний спальний комплект, де завжди приємно відпочивати та проводити вільний час у спокої та гармонії.
Габарити виробу:
Матеріали виробу: ламінована ДСП
Колір виробу: дуб пісочний/білий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Дуб атланта |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 1880 мм |
| Глубина шкафа | 520 мм |
| Высота шкафа | 2130 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Полки для белья | 10 |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |