


7 380 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ВІРДЖИНІЯ
Двоспальне ліжко Вірджинія від українського виробника меблів Неман - це основний елемент модульної спальні Вірджинія, виконаної у натуральних кольорах дуб пісочний та білий. Спальня у світлих відтінках завжди створює більше простору, більше стильності, більше свіжого подиху та витонченості. Родзинкою цієї спальні є двоспальне просторе ліжко Вірджинія, виготовлене з якісної ламінованої ДСП, оснащено високим узголів'ям білого кольору з рамкою в кольорі дуб пісочний. В якості ортопедичної основи використовується 32 ламелі.
Матрац в комплект ліжка не входить, купується окремо, його розмір відповідає розміру спального місця.
Габаритні розміри:
Розмір спального місця: 160*200см
Матеріали: ЛДСП/ДСП
Колір виробу: дуб пісочний/білий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет | Белый |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 160х200 |
| Основание | Ламели |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 205 см |
| Ширина кровати | 184 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 80 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |