

1 480 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ВІРДЖИНІЯ
Тумба Вірджинія від Неман - це компактна та зручна приліжкова тумба, що є одним з елементів модульної спальні Вірджинія. Тумба стане незамінним атрибутом Вашої спальні і зручно розташується по обидва боки від узголів'я ліжка. На тумбу завжди зручно покласти книгу, яку читаєш перед сном або телефон. Оснащена двома висувними ящиками для зберігання. Тумбу виготовлено з ЛДСП в натуральному кольорі дуб пісочний з поєднанням фасаду ящика білого кольору, що надає стильної оригінальності.
Модульна спальня Вірджинія від українського виробника меблів Неман - це стильне рішення для Вашої спальні у натуральних кольорах дуб пісочний та білий. Спальня у світлих відтінках завжди створює більше простору, більше стильності, більше свіжого подиху та витонченості. Спальню виготовлено з екологічно чистих та безпечних матеріалів. Максимально вдало продуманий кожний елемент спального гарнітуру Вірджинія, до складу якого входять ліжко, приліжкова тумба, комод великий, шафа та комод малий створює розкішний спальний комплект, де завжди приємно відпочивати та проводити вільний час у спокої та гармонії.
Габаритні розміри:
Матеріал: ламінована ДСП
Колір виробу: дуб пісочний/білий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Дуб молочный |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 40 см |
| Глубина тумбы | 35 см |
| Высота тумбы | 40 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие дверок | Нет |