







40 749 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ НОРДІК НЕМАН
Дитяча кімната Нордік від українського виробника меблів Неман - це модульна дитяча кімната у ніжному стилі, виготовлена з високоякісних екологічних матеріалів - ламінованої ДСП. Кімната має особливе біле забарвлення зі вставками в натуральному кольорі дуб пісочний та цікавим принтом у вигляді чорного візерунку, що повторюється на кожному меблевому елементі і надає кімнаті особливої м'якої стилістики. Кімната Нордік однозначно сподобається Вашій дитині, яка полюбить стелаж у формі будиночка, де будуть мешкати її м'які звірята та машинки, а також книжкову шафу, де вона охоче буде складати свої навчальні речі та улюблені книжки, ліжко-тахту, де завжди затишно спати та гратися.
Всі меблеві елементи кімнати Нордік незалежні, тому їх можна розмістити відповідно до Ваших уподобань та дизайну кімнати.
До складу кімнати входять наступні елементи (ширина/глибина/висота):
Загальні габарити:
Колір: дуб пісочний/білий
Матеріал: ЛДСП/МДФ
Модель обладнана висувними ящиками на направляючих повного висування.
Ліжко-тахта додатково може укоплектовуватися захисним бортиком.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | модульный |
| Количество предметов | 7 |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Состав комплекта | |
| Кровать одноярусная | 1 шт |
| Шкаф двухстворчатый | 1 шт |
| Шкаф для игрушек | 1 шт |
| Книжный стеллаж | 1 шт |
| Стол письменный | 1 шт |
| Прикроватная тумбочка | 1 шт |
| Комод | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 1932 мм |
| Ширина кровати | 932 мм |
| Высота кровати | 750 мм |
| Длина спального места | 1900 мм |
| Ширина спального места | 900 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1300 мм |
| Глубина стола | 600 мм |
| Высота стола | 766 мм |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 1058 мм |
| Глубина шкафа | 515 мм |
| Высота шкафа | 2115 мм |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 1060 мм |
| Глубина комода | 400 мм |
| Высота комода | 841 мм |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбочки | 500 мм |
| Глубина тумбочки | 380 мм |
| Высота тумбочки | 450 мм |
| Комплектация кровати | |
| Матрас | Нет |
| Дополнительные характеристики детского комплекта | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Корпус | ДСП |
| Тип стенки | линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Секция под телевизор | Нет |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Нет |
| Размер спального места, см | 90x190 |