





28 157 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ВІРДЖИНІЯ
Модульна спальня Вірджинія від українського виробника меблів Неман - це стильне рішення для Вашої спальні у натуральних кольорах дуб пісочний та білий. Спальня у світлих відтінках завжди створює більше простору, більше стильності, більше свіжого подиху та витонченості. Спальню виготовлено з екологічно чистих та безпечних матеріалів. Максимально вдало продуманий кожний елемент спального гарнітуру Вірджинія, до складу якого входять ліжко, приліжкова тумба, комод великий та шафа створює розкішний спальний комплект, де завжди приємно відпочивати та проводити вільний час у спокої та гармонії.
На нашому сайті представлені всі меблеві елементи модульної спальні Вірджинія, тому Ви можете обрати для себе ті меблі, які найбільше підійдуть Вашому простору та дизайну.
До складу спального комплекту входять наступні елементи (ширина/глибина/висота):
Колір: дуб пісочний/білий
Матеріал: ЛДСП/МДФ
Модель обладнана висувними ящиками на направляючих повного висування
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | модульный |
| Количество предметов | 5 |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Шкаф для одежды (распашной) | 4-х дверный |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | МДФ, ДСП |
| Каркас кровати | ДСП |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 205 см |
| Ширина кровати | 184 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 80 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 188 см |
| Глубина шкафа | 52 см |
| Высота шкафа | 213 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 150 см |
| Глубина комода | 40 см |
| Высота комода | 100 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбы | 40 см |
| Глубина тумбы | 35 см |
| Высота тумбы | 40 см |
| Комплектация кровати | |
| Ортопедическое основание (ламели) | Да |
| Матрас | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер спального места, см | 160x200 |