


8 527 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ МАРСЕЛЬ ДУБ ГРЕЙ
Ліжко Марсель від українського виробника меблів Неман - стиль на перетині з практичністю. Ліжко в стильному і водночас сучасному кольорі дуб грей здатне підкреслити індивідуальність інтер'єру. Головні характеристики цієї моделі - це строгі та елегантні форми, відсутність високого узніжжя. Ліжко оснащено газовим підйомним механізмом, металевим каркасом та просторою нішею для постільної білизни.
Усю свою продукцію фабрика виготовляє на сучасному обладнанні італійського та німецького виробництва з високоякісного ДСП із застосуванням фарбувальної камери. Усі вироби проходять багатоступеневе тестування, щоб у результаті клієнти отримували тільки якісні товари, без вад і браку.
Модель доступна до замовлення за складською програмою в одному колірному рішенні, але за запитом покупця можливе фарбування в інших кольорах і нанесення патини.
За бажанням замовника і за додаткову оплату ліжко Марсель може виготовлятися з чотирма висувними і місткими шухлядами, а також з газовими підйомниками і металевим каркасом.
Розмір спального місця / Габаритні розміри ліжка (довжина/ширина/висота):
Матеріали виробу:
Колір: дуб грей
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Да |
| Тип подъемного механизма | Газ-лифт |
| Размеры рекомендуемого матраса | 140х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб седан |
| Цвет | Серый |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 140х200 |
| Основание | Ламели |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 204 см |
| Ширина кровати | 146 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 110 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |