




39 658 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ МАРСЕЛЬ ДУБ ГРЕЙ
Спальня Марсель від українського виробника меблів Неман – стиль на перетині із практичністю. Спальня в стильному та одночасно сучасному кольорі дуб грей з характерною структурою дерева здатна підкреслити індивідуальність інтер'єру. Основні характеристики даної моделі - це строгі та елегантні форми, гладкі фасади з відсутністю традиційних ручок.
Спальня Марсель виготовлена лише з екологічно чистих та безпечних матеріалів. Ви можете обрати меблі з комплекту окремо в залежності від ваших потреб та розмірів спальної кімнати, наш менеджер допоможе провести всі необхідні розрахунки та зробити правильний вибір в облаштуванні вашої спальні.
До складу спального комплекту входять наступні елементи (ширина/глибина/висота):
Колір: дуб грей
Матеріал: ЛДСП/МДФ
Модель обладнана висувними ящиками на направляючих повного висування.
Додатковими опціями ліжка Марсель може бути:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | модульный |
| Количество предметов | 5 |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб седан |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Шкаф для одежды (распашной) | 3-х дверный |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | МДФ, ДСП |
| Каркас кровати | ДСП |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 204.4 см |
| Ширина кровати | 166.5 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 110 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 165.1 см |
| Глубина шкафа | 52 см |
| Высота шкафа | 210 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 130.1 см |
| Глубина комода | 39 см |
| Высота комода | 84 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбы | 50.1 см |
| Глубина тумбы | 39 см |
| Высота тумбы | 45 см |
| Комплектация кровати | |
| Ортопедическое основание (ламели) | Да |
| Матрас | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер спального места, см | 160x200 |